Atribuită Cumpărare directă

1. SR ISO 5667-10:2021 Calitatea apei. Prelevare. Partea 10: Ghid de prelevare a apelor uzate Limba Engleza 1 buc 144.29 ron fara TVA 2. LICENTA 30% SR ISO 5667-10:2021 2 buc 86.58 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA27986510
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231 RON
Valoare atribuită
231 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231 RON

din 231 RON estimat