Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsula microfiltranta 0,2 µm, autoclavabila cu pungi si index

Număr anunț
DA34487111
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Cod CPV
42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.694.607 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
14.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.694.607 RON