Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de monitorizare pentru persoanele juridice aflate in evidenta DGITL Sector 6 se vor presta conform caietului de sarcini atasat prezentei achizitii. Se va incheia un contract de servicii pana la 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire conform prevederilor legale in vigoare. Cantitatea reprezinta prestarea serviciilor pe o perioada de 8 luni iar valoarea intregului contract este de 1200 lei fara TVA/luna x 8 luni = 9600 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA27972418
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
- Cod CPV
- 72319000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,60 RON
- Valoare atribuită
- 9,60 RON
- Data publicării
- 14.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.