Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REVIZIE MOTOUNEALTA HUSQVARNA ans cliket 325-333-135 ------------------------ 1 x 43.697 lei tub vasilina 225gr husq----------------------- 1 x 21.008 lei bujie ngk ------------------------------------------- 1 x 10.924 lei filtru aer 333 -------------------------------------- 1 x 27.731 lei inlocuit bujie -------------------------------------- 0.3 x 50.42 lei inlocuit demaror -------------------------------- 0.5 x 50.42 lei gresat pivoti --------------------------------------- 0.5 x 50.42 lei preturile nu includ t.v.a
- Număr anunț
- DA27915716
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI 2846040)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169 RON
- Valoare atribuită
- 169 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.