Atribuită
Cumpărare directă
REGULATOR PT.BUTELIE 1/2-1 BUC,ROBINET GIACOMINI 1''II-1 BUC,MUFA PPR ALB 50-1 BUC,COT PPR ALB 50*90 II-1 BUC,RACORD RAPID 1''FE-1 BUC,OGLINDA 60*45-3 BUC,OGLINDA 45*60-4 BUC,OGLINDA BAIE 45*60-1 BUC,CADITA DUS 80*80 PATRATA-1 BUC,BATERIE CADA PIPA SCURTA SANQ 02-1 BUC,SILICON SANITAR ALB BISON 280ML-1 BUC,SIFON CADITA DUS CU VENTIL-1 BUC,CAPAC WC UNIV.PL-4 BUC,BATERIE GAT LEBADA ARCUITA SANQ 04-1 BUC,BATERIE CADA TS SANOBI BOEMA SB-02-2 BUC,SOLUTIE PARBRIZ VARA 5L-1 BUC,CHIUVETA INOX 2301 BLAT 48*48 1 CUVA-1 BUC,BATERIE BUC TM SANOBI BOEMA SB-06-1 BUC,BATERIE PANASONIC LR06/20SET-20 BUC,BATERIE PANASONIC LR6 -4 SET,BATERIE PANASONIC R6 4BUC/SET-5 SET,FURTUN ALIM.MS 4M-2 BUC,DOP PP 40-1 BUC,DOP PP 32-1 BUC,LAVABIL SPOR INT 15L+3L AMORSA-1 BUC,SMIRGHEL P120-1 M,FOLIE PROT 440G 4*5-3 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-3 BUC,GM 53 5KG-1 BUC,REZERVA TRAF.RAD.CU FIR AURIU 100MM-5 BUC,GRATAR TRAFALET 26*28CM-2 BUC,TRAFALET EUROFAZA 25CM-1 BUC,TRAFALET MIKRO 25CM-1 BU OTEL LAT 30*3-4 M,PIULITE HEX M 6-20 BUC,SURUB HEX M 6*50-20 BUC,BURGHIU SPIRALA 6.0MM TIP HSS-CO5-1 BUC,REZERVOR WC BETA EXPORT-1 BUC,FURTUN ALIM.MS 3M-2 BUC,REDUCTIE PP 50*40-2 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC,CAPAC CU 15-6 BUC,SCARA AL 7 TREPTE PE AMBELE PARTI DHR -1 BUC,CAPAC WC UNIV.PL-1 BUC,LAVOAR MONDIAL ALB-1 BUC,PIEDESTAL MONDIAL ALB-1 BUC,BATERIE BUC TM SANOBI BOEMA SB-06-1 BUC,TEAVA SCURGERE 5/4''/40/32+VENTIL SIFON-1 BUC,SET FIXARE LAVOAR 12*120-1 SET,CUIER 5 BR-1 BUC,CUIER 3 BR-2 BUC,CAPAC CU 15-6 BUC,A
- Număr anunț
- DA28082735
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,77 RON
- Valoare atribuită
- 2,77 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.