Atribuită
Cumpărare directă
TE-CD 18/48 Li-i - solo Masina de gaurit Einhell PXC Buc 1 GWS 9-125S polizor unghiular Bosch cu reglaj al turatiei Buc 1 acumulator P-X-C 18V 5,2 Ah Li-Ion Buc 1 Kit incarcator rapid si acum. PXC 18V 2,5Ah Einhell Buc 1 Inverter WMEm 200 MMA Buc 1 prelungitor 3x1.5/50m rulat pe tambur Buc 1
- Număr anunț
- DA28010381
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,77 RON
- Valoare atribuită
- 2,77 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.