Atribuită
Cumpărare directă
Filtru Hidraulic SH 63636 Filtru Hidraulic SH 52265 Filtru aer SA 16302 Filtru aer SA 16578 Filtru combustibil SN 40569 Filtru combustibil SN 21240 Filtru ulei SO 10038 Diesel turbo THPD MID 15W40 B-20 Ulei Orion UTTO B-20 (18KG) Ulei Orion UTTO CP-5 (4.5KG)
- Număr anunț
- DA27909727
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
- Furnizor / câștigător
- EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
- Cod CPV
- 42913300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,51 RON
- Valoare atribuită
- 1,51 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.