Atribuită
Cumpărare directă
CASCO : AG09DBB VF1UDC1K638461844 1234. 20 RON 16.05.2021 – 15.01.2022 AG14VTD VWASXTF24J7214491 7583. 68 RON 17.05.2021 – 16.05.2021 AG09CST KNESE01327K266380 1231. 4 RON 27.05.2021 – 26.05.2022 RCA - AG09DBB VF1UDC1K638461844 1703.56 RON 17.05.2021 – 16.05.2022 TOTAL CASCO SI RCA = 11752.84 RON
- Număr anunț
- DA27912359
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,75 RON
- Valoare atribuită
- 11,75 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.