Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA +CASCO : RCA 2 AG61SPE UU1KSDEKJ37672606 476.21 14.06.2021-13.06.2022 4 AG08VEA VF1HDC2K637370413 655.21 05.06.2021-04.06.2022 CASCO 1 AG08VEA VF1HDC2K637370413 13500 1061.21 05.06.2021-04.06.2022 2 AG61SPE UU1KSDEKJ37672606 7964.46 692.02 14.06.2021-13.06.2022

Număr anunț
DA28075451
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,89 RON
Valoare atribuită
2,89 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,89 RON

din 2,89 RON estimat