Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA RCA +CASCO RCA : 1 AG09CST KNESE01327K266380 384 05.06.2021-04.06.2022 3 AG13DRZ VF1MBU4R155502136 982.82 02.06.2021-01.06.2022 5 AG09HRH VF1UDC1K639162357 1572.51 06.06.2021-05.06.2022 CASCO : 1 AG13DRZ VF1MBU4R155502136 40416.67 1435.55 03.06.2021-02.06.2022 3 AG09HRH VF1UDC1K639162357 15500 1005.52 08.06.2021-07.06.2022
- Număr anunț
- DA28076254
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,38 RON
- Valoare atribuită
- 5,38 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.