Atribuită
Cumpărare directă
SURUB CAP HEXAGONAL 16X40MM 5X1.68 PIULITA M16 10X0.67 SAIBA MICA M16 5X0.25 BROASCA 1X71.43 CUIE CAPITONAT DECORATIVE 5/8'' 1X29.41 SILICON UNIVERSAL ALB 280ML BISON 1X13.45 MANUSI SPALT TEXTIL GOLIAT 1X8.4 MANUSI PVC LUNGI 35CM 12X10.08 AUTOFORANT+SAIBA 5.5X38MM 50X0.25
- Număr anunț
- DA28019375
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348 RON
- Valoare atribuită
- 348 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.