Atribuită Cumpărare directă

BATERIE ALCALINA LR06 20X2.27 BATERIE ALCALINA LR06 24X2.27 TIJA FILETATA M18 2X15.13 PIULITA M12 4X0.25 ANCORA CHIMICA RESIFIX 300ML 1X33.61

Număr anunț
DA28019429
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165 RON
Valoare atribuită
165 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165 RON

din 165 RON estimat