Atribuită
Cumpărare directă
1. CM 11 5KG, 2. GREBLA CU COADA, 3. MANER GREBLA, 4. PERIE DE MATURAT, 5. GALEATA 20L, 6. ELECTROZI INOX, 7. CUTIE MORTAR 45L, 8. GALEATA 15L CU MANER, 9. DISC ABR 230 PIATRA, 10. LANTERNA CAP 7LED, 11. BATERIE R6 ALC VARTA, 12. WD40 FLEXIBIL, 13. VINCLU BETON 10.06.50, 14.HOLSURUB 5X80, 15. BURGHIU RATIO 3, 16. BIT MWK PZ2, 17. DISC ABR 230X1.9, 18.DISC ABR 125X1.6, 19.ELECTROZI INOX 2.5, 20.MARKER, 21.CARABINA POMPIER, 22. TEAVA PVC 250X4M, 23.CIMENT STRUCTO PLUS 40KG, 24. VAR HIDRATAT, 25. CARAMIDA APARENTA, 26. CIMENT STRUCTO PLUS 40KG, 27. BROASCA INGR30X85, 28. MANER 268 mai putin
- Număr anunț
- DA28001782
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,83 RON
- Valoare atribuită
- 1,83 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.