Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gel (L-Mesitran Soft 50g)

Număr anunț
DA34478624
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Cod CPV
33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.223.323 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
14.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.223.323 RON