Atribuită Cumpărare directă

DENUMIRE U.M. CANT. P.U. VALOARE MULTIF. LASER COLOR A3 CANON IR C3125I Buc. 1 9300,00 9300,00

Număr anunț
DA28089836
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GIUVARASTI (CUI 25323058)
Furnizor / câștigător
OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,30 RON
Valoare atribuită
9,30 RON
Data publicării
31.05.2021 00:00
Data finalizării
02.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,30 RON

din 9,30 RON estimat