Atribuită
Cumpărare directă
PRODUS AVIZAT DESCRIERE Mopy GEL DEZINFECTANT este un gel dezinfectant pentru mâini pe bază de alcool 70%. Nu necesită clătire. Profesional Mopy GEL DEZINFECTANT – gel pentru dezinfecția igienică a mâinilor, se aplică prin frecare, nediluat, pe mâinile uscate. Formula sa specială îmbogățită cu glicerină și limonen conferă pielii hidratare și catifelare. Are o consistență ușoară și uscare rapidă. PRODUS AVIZAT BIOCID de catre Ministerul Apararii Nationale si Institutul Cantacuzino , Aviz nr 201 / 14.05.2020. Produsul este destinat populației și utilizatorilor profesionali, pentru dezinfecția mâinilor și a pielii și poate fi folosit în spații private, publice, instituționale și zone de sănătate publică, în arii de producție alimentară, sau oriunde sunt necesare curățirea și igiena (acasă, serviciu, grădinițe, școli, tren etc). Spectru de eficacitate: Activitate bactericidă – EN 13727; EN1276 (30 sec.); Activitate levuricidă – EN 1650 (30 sec.); Acționează rapid, activ în 30 de secunde de la aplicare. Compoziție chimică: etanol 70% v/v (nr. CAS 64-17-5; CE 200-578-6), glicerină, limonen, agent gelifiant, apă dedurizată. Substanțe active: etanol (CAS 64-17-5, CE 200-578-6) 70% v/v. MANUSI LATEX M si L 100/CUT Mastile de unica folosinta sunt fabricate din 3 straturi si au 3 pliuri. Straturile exterioare sunt din material netesut filetat, iar stratul din mijloc este din panza de filtru topita si expandata. DEZINFECTANT DE SUPRAFETE CHIM-DEZINFECT 5L
- Număr anunț
- DA27885802
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,71 RON
- Valoare atribuită
- 2,71 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.