Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie 32 GB DDR4-2666 ECC RDIMM 2Rx8 PC4-21300V-R CL19 compatibila cu server DELL R740

Număr anunț
DA34486302
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.743.081 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
14.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.743.081 RON