Atribuită Cumpărare directă

TUS STAMPILA KORES

Număr anunț
DA34816947
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30192110-5 · Produse cu cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
115,20 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,20 RON