Atribuită Cumpărare directă

lucrari de demolare camin cultural in comuna zemes, judet bacau, conf DTAD atasat la sectiunea documente atasate

Număr anunț
DA27888744
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI 16541290)
Cod CPV
45110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,97 RON
Valoare atribuită
248,97 RON
Data publicării
05.05.2021 00:00
Data finalizării
07.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,97 RON

din 248,97 RON estimat