Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatie constand in :- inlocuit saboti frana 400 lei, -inlocuit rulmenti 400 lei. Materiale inlocuite : -set saboti 1buc 403.36 lei, set rulmenti 1buc 302.52 lei, priza 1buc 67.23 lei , cablu 1buc 43.70 lei , tamburi 2 buc 487.38 lei. Total manopera 800 lei . Total materiale 1304.19 lei.
- Număr anunț
- DA28036227
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,10 RON
- Valoare atribuită
- 2,10 RON
- Data publicării
- 24.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.