Atribuită
Cumpărare directă
COPEX PVC 20 CU FIR M ML 100 0.7563 COPEX PVC 25 CU FIR M ML 50 0.9244 COPEX PVC 16 CU FIR M ML 59 0.5882 CONDUCTOR FY 1.5 M ML 400 0.5798 CONDUCTOR FY 2.5 M ML 300 0.9664 COLIER PLASTIC 4.6X400 100 BUC M SET 1 25.2101 TESA BANDA IZOLATOARE 20M/19MM M BUC 2 5.042 BANDA TEFLON 40M M BUC 1 5.042 DOZA LEGATURA 196X152X70 M BUC 1 7.563 DOZA LEGATURA 118X96X50 M BUC 1 3.7815 DOZA LEGATURA 152X98 M BUC 1 5.8824 DOZA LEGATURA 92X92X45 M BUC 2 2.521 SIGURANTA SCHNEIDER 1P+N 10/16/20/25 M BUC 2 21.0084 PRIZA SIMPLA ZENA M BUC 7 7.9832 PRIZA DUBLA ZENA M BUC 2 9.6639
- Număr anunț
- DA27937195
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR BOTOSANI (CUI 3792118)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858 RON
- Valoare atribuită
- 858 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.