Atribuită
Cumpărare directă
EXECUTIE BRANSAMENT ELECTRIC TRIFAZAT PENTRU ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICA OBIECTIV SPAU 1 ERBICENI, situat in Loc. Erbiceni, Com. Erbiceni, Jud. Iasi, conform cu AVIZUL TEHNIC DE RACORDARE emis de DELGAZGRID cu nr. 1003417994 / 10.11.2020 , aferent obiectivului de investitie Extindere canalizare si statie de epurare in comuna Erbiceni , etapa I , jud. Iasi
- Număr anunț
- DA27920466
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-GAMA SRL (CUI 20874161)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,97 RON
- Valoare atribuită
- 2,97 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.