Atribuită Cumpărare directă

EXECUTIE BRANSAMENT ELECTRIC TRIFAZAT LES /JT. pentru ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA -OBIECTIV -CAMIN CULTURAL situat in Loc. Erbiceni, Com. Erbiceni, Jud. Iasi, conform cu AVIZUL TEHNIC DE RACORDARE emis de DELGAZGRID cu nr. 1003406037 din 22.10.2020

Număr anunț
DA27920490
Autoritate contractantă
Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-GAMA SRL (CUI 20874161)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,05 RON
Valoare atribuită
10,05 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,05 RON

din 10,05 RON estimat