Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartus Cilindru Brother MFC8380 compatibil - 1 buc la 145 = 145 2. Cartus Canon 6040 LBP compatibil - 6 buc la 85 ron/buc = 510 ron 3. Cartus cilindrul Samsung M2675F - 1 buc la 145 ron/buc = 145 ron 4. Cartus compatibil Brother 8k pagini - 1 buc la 145 ron = 145 ron 5. Interventii tehnice pentru depanare echipamente birou - 6 buc la 30 ron/buc = 180 ron 6. Cartus Samsung M2675F - 2 buc la 145 ron = 290 ron 7. Cartus Samsung M2070 - 4 buc la 145 ron = 580 ron 8. Refill Pantum 6800 6 k pagini - 1 buc la 130 ron
- Număr anunț
- DA28067119
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,13 RON
- Valoare atribuită
- 2,13 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.