Atribuită Cumpărare directă

IOT 25ppm/30ppm/35ppm, C/P/S A3 mono, DADF 110 coli, procesor 1,05GHz dual core, memorie 2GB + (optional 320GB HDD), print 1200x1200dpi, copy 600x600dpi, touch screen 7", alimentare standard: bypass 100 coli + 1 tava x 520 coli + (optional: 1 tava x 520 coli sau 1 tava x 520 coli cu stand sau 3 tavi x 520 coli sau 1 tava x 520 coli + 2000 coli HCTT, total maxim: 3140 coli) , iesire 500 coli (optional dual catch tray 2 x 250 coli), PCL5/6/XPS/PDF, boot time 98s, warm up 12s, fco 6.8s (B7025) / 5,4s (B7030/B7035), fpo 10,4s (B7025) / 9,1 s (B7030/B7035), scan speed 55ipm simplex, 26ipm duplex, scan to SMB/Network/email, retea + USB direct print (port USB frontal) + optional Wi-Fi, paper weight: 60-256gsm, duty lunar 107k (25ppm)/129k (30ppm)/153k (35ppm), recomandat 13k/luna (25ppm), 15k/luna (30ppm), 17k/luna (35ppm), toner de start 15.000p, dimensiuni: 59x67.1x76.8cm, greutate 51.3kg, garantie on site

Număr anunț
DA28077942
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
Furnizor / câștigător
S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,01 RON
Valoare atribuită
9,01 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,01 RON

din 9,01 RON estimat