Atribuită
Cumpărare directă
BAZA DE NUANTARE ALB 8003 15L - 1 buc x 193.28 lei 2 / PASTA KE ROSU OXID 2L - 0.02 lt x 64.71 lei 3 / PASTA KE NEGRU 2L - 0.03 lt x 77.31 lei 4 / PASTA KE BRUN ORANGE 2L - 0.22 lt x 100 lei 5 / VOPSEA PITURA ALB POLAR 4L - 1 buc x 54.62 lei 6 / VOPSEA PITURA ALB POLAR 0.6L - 2 buc x 8.82 lei 7 / PENSULA 70MM SENTOSA CU MANER ROSU - 3 buc x 5.46 lei 8 / BIDINEA FIR PVC 178X80MM LT09678 - 2 buc x 10.08 lei 9 / CUIER PT HALAT 3AG - 1 buc x 7.14 lei 10 / DILUANT UNIVERSAL D509 0.9L - 1 buc x 5.46 lei 11 / SUPORT HARTIE IG. ALASKA - 1 buc x 17.65 lei
- Număr anunț
- DA28066822
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359 RON
- Valoare atribuită
- 359 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.