Atribuită
Cumpărare directă
Inchirierea, întreținerea și vidanjarea zilnic a unui număr de 13 toalete și 7 lavoare ecologice mobile și consumabilele aferente conform ofertei financiare ECL329- 20.04.2021, în perioada 10.05.2021 - 15.06.2021, la sediul beneficiarului din şoseaua Bucureşti-Ploieşti, km 12,5, sector 1, Bucureşti, pentru exercițiul DACIA LIVEX 21, conform prevederilor din anunțul publicitar (SEAP) ADV 1207797 și Oferta financiară ECL329- 20.04.2021, contractul A1387/06.05.2021. Transport inclus in pretul produsului la locatia specificata de beneficiar
- Număr anunț
- DA28031963
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- ECO LOG CRISTAL SRL (CUI 34648474)
- Cod CPV
- 45215500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,76 RON
- Valoare atribuită
- 33,76 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.