Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste incheierea unui contract pentru serviciile de intocmire documentatie de actualizare date fond forestier UAT Lipova in suprafata de 799,28 ha și intocmire documentatie pentru lucrarile de specialitate, lucrari precum prima inscriere - actualizari - dezlipire - alipire - planuri de situatie - apartamentari - relevee - documentatii de scriere de titluri de proprietate. Valabilitatea contractului va fi valabila pana la data de 31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional
- Număr anunț
- DA28079094
- Autoritate contractantă
- Orasul Lipova (CUI 3519224)
- Furnizor / câștigător
- NEGRU DĂNUŢ DORIN "DANI-CAD" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24834194)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,73 RON
- Valoare atribuită
- 127,73 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.