Atribuită
Cumpărare directă
1 vileda sistem curatire turbo 2 210.59 421.18 2 cuier jolly 2 157.66 315.32 3 carctic frigider cu display lcd 1 2058.83 2058.83 4 termometru non contact 1 168.47 168.47 5 tensiometru mikrolife a2 2 165.40 330.80 6 pulsoximetru raitm 1 80.66 80.66 7 klintensiv dezinfectant suprafete 5l 2 115.29 230.58 8 dozator cu senzor 600s 2 126.00 252.00 9 sense gel dezinfectant maini 0.5l 2 17.58 35.16 10 cos gunoi cu pedala 10l 4 26.27 105.08 11 prosop hartie zz alb 2str 150/1 60 6.05 363.00 12 manusi nitril negre 50/1 6 42.32 253.92 13 dozator sapun lichid 1 22.55 22.55 14 suport hartie zz 1 51.73 51.73 15 stiker ig.maini 1 4.20 4.20 16 stiker 2m 1 5.27 5.27 17 stiker masca 1 5.27 5.27 VALOARE 4704.02 TVA 893.76 TOTAL 5597.78
- Număr anunț
- DA28068060
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,70 RON
- Valoare atribuită
- 4,70 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.