Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ULEI 54.62 RON FILTRU AER 81.51 RON FILTRU COMBUSTIBIL 75.63 RON ULEI CASTROL 5W30 43.69/ L X 8 L 349.57 RON FAR DREAPTA 586.55 RON BEC W5W 5.04 RON SENZOR ABS STG SPATE 131.93 RON LAMPI NUMAR SPATE 79.83 /BUC X2 BUC 159.66 RON BALAMA USA DR SUPERIOARA 575.63 RON ROLA USA DR SUPERIOARA 359.66 RON ROLA USA DR INFERIOARA 231.09 RON BUTON USA PASAGER 134.45 RON RULMENT STG SPATE 493.27 RON CONSUMABILE 42.01 RON REVIZIE 126.05 RON ELECTRICA 252.10 RON SUPAPA GER 291.59 RON VALVA GER 552.94 RON INLOCUIT BALAMALE SI ROLE 252.10RON INLOCUIT BUTON USA PASAGER 109.24 RON INLOCUIT RULMENT SPATE 235.29 RON INLOCUIT VALVA GER 210.08 RON INLOCUIT FAR DREAPTA 117.64 RON POLISH FAR DREAPTA 84.03 RON

Număr anunț
DA27918072
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,51 RON
Valoare atribuită
5,51 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
11.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,51 RON

din 5,51 RON estimat