Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare tehnica sistem iluminat public - 25.000 lei, documentatii tehnice pentru obtinere avize/acorduri/autorizatii - 1.000 lei, verificare tehnica a proiectarii - 1.000 lei, asistenta tehnica din partea proiectantului - 2.000 lei - Proiectul tehnic pentru executarea lucrărilor de construire, se va întocmi în conformitate cu conținutul cadru din H.G. nr. 907/2016 - Proiectantul va asigura asistenţă tehnică pe toată perioada de execuţie a lucrărilor proiectate - Proiectul tehnic va fi elaborat pe baza proiect faza DALI nr. 57/2020 “Modernizarea si eficientizare a sistemului de iluminat public stradal al Comunei Pui, Judetul Hunedoara”
- Număr anunț
- DA27895253
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONET INSTALAŢII SRL (CUI 24883332)
- Cod CPV
- 71323100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29 RON
- Valoare atribuită
- 29 RON
- Data publicării
- 05.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.