Atribuită Cumpărare directă

Spalari auto pentru autoturismele din cadrul Directiei Politia Locala pentru luna aprilie 2021, conform avizului nr. 1/30.04.2021

Număr anunț
DA27891207
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
DUO SENTI SRL (CUI 18109133)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,01 RON
Valoare atribuită
1,01 RON
Data publicării
05.05.2021 00:00
Data finalizării
05.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,01 RON

din 1,01 RON estimat