Atribuită Cumpărare directă

MUFA PPR FI20 = 20 BUC ROBINET TRECERE OLANDEZ 1/2 = 20 BUC TEAVA PPR FI25 FIBRA = 40 M TEAVA PPR FI20 FIBRA = 60 M TEU BZ 3/4 = 20 BUC IZOLATIE FI22 ARMAFLEX GR.13MM = 20 M IZOLATIE FI28 ARMAFLEX GR.13MM = 20 M TEAVA PVC FI110*3.2MM-2M ROSIE CU GARNITURA SN4 = 10 BUC MUFA RAPIDA METAL 3/4 NR.1 = 5 BUC MUFA RAPIDA METAL 3/4 NR.2 = 5 BUC SILICON BITUMINOS = 5 BUC REDUCTIE BZ 1/2-3/8 = 20 BUC BRIDA METALICA 1/2 = 30 BUC FIR ETANSARE LOCTITE = 1 BUC CANEPA 100GR = 10 BUC CARTUS ANCORA CHIMICA RESIFIX 300ML = 15 BUC REZERVA CAP TUB ANCORA CHIMICA = 20 BUC

Număr anunț
DA28021880
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,61 RON
Valoare atribuită
3,61 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,61 RON

din 3,61 RON estimat