Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 10*2.752, TELINA KG 5.50*5.505, PATRUNJEL KG 5.50*5.505, CEAPA KG 6*2.293, ARDEI GRAS ROS... mai departe

Număr anunț
DA27917568
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15330000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489 RON
Valoare atribuită
489 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489 RON

din 489 RON estimat