Atribuită Cumpărare directă

: MORCOVI KG 17*2.753, TELINA KG 10*5.505, PATRUNJEL KG 6*5.505, ARDEI GRAS ROSU KG 4*10.093, CEAPA KG... mai departe

Număr anunț
DA27982069
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618 RON
Valoare atribuită
618 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
18.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618 RON

din 618 RON estimat