Atribuită Cumpărare directă

MERE KG 10*3.211, BANANE KG 20*5.505, MORCOVI KG 15*2.293, PATRUNJEL KG 7*5.504, TELINA KG 5*5.504, LAMAI GRECIA KG 2*6.420, CEAPA KG 10*2.294, CEAPA ROSIE KG 5*2.752, CARTOFI KG 50*1.651, OUA BUC 180*0.367, PERE KG 10*3.670, TAITEI DE CASA BUC 10*3.670, MERE KG 16.50*3.211

Număr anunț
DA27928799
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637 RON
Valoare atribuită
637 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637 RON

din 637 RON estimat