Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 5*3.212, BANANE KG 12*5.505, MORCOVI KG 7*2.753, PATRUNJEL KG 3*5.503, PATRUNJEL VERDE BUC 3*0.917, TELINA KG 3*5.503, LAMAI GRECIA KG 7*6.421, FASOLE KG 2.50*8.256, CEAPA KG 5*2.294, CEAPA ROSIE KG 3*2.753, CARTOFI KG 30*1.651, OUA BUC 120*0.367, PERE KG 6*7.340, PORTOCALA KG 5*4.128, TAITEI DE CASA BUC 5*3.670, MERE KG 10.50*3.211
- Număr anunț
- DA27928827
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433 RON
- Valoare atribuită
- 433 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.