Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 10*3.211, BANANE KG 37*5.046, MORCOVI KG 15*2.752, PATRUNJEL KG 6*5.505, TELINA KG 11/*5.505, LAMAI GRECIA KG 3*6.423, FASOLE KG 4*8.258, CEAPA KG 10*2.294, CEAPA ROSIE KG 3*3.210, CARTOFI KG 60*1.651, TAITEI DE CASA BUC 10*2.752, STRUGURI KG 10*9.174, PERE KG 16*6.881,
- Număr anunț
- DA27984761
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 767 RON
- Valoare atribuită
- 767 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.