Atribuită
Cumpărare directă
BANANE KG 12*5.046, MORCOVI KG 3*2.753, PATRUNJEL KG 2*5.505, TELINA KG 2*4.00, LAMAI GRECIA KG 1.50*6.00, ROSII KG 1.50*6.00, CEAPA KG 3*2.293, VARZA KG 9*5.046, CARTOFI KG 40*1.562, CASTRAVETI KG 1.50*4.587, OUA BUC 120*0.367, PERE KG 6*6.880, CEAPA VERDE LEGATURA BUC 3*1.833, MERE KG 6*3.670, STRUGURI KG 6*11.009, TAITEI DE CASA BUC 6*3.670, MERE KG 12.50*3.670
- Număr anunț
- DA28044004
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478 RON
- Valoare atribuită
- 478 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.