Atribuită
Cumpărare directă
BANANE KG 22*5.046, MORCOVI KG 5*2.752, PATRUNJEL KG 3*5.503, TELINA KG 3*4.00 , LAMAI GRECIA KG 3*6.00, ROSII KG 2.50*7.340, CEAPA KG 5*2.294, VARZA KG 17*5.046, CARTOFI KG 85*1.651, CASTRAVETI KG 2.50*5.044, OUA BUC 240*0.367, USTUROI KG 1*18.00, PERE KG 10*6.881, CEAPA VERDE LEGATURA BUC 6*1.835, MERE KG 10*3.670, STRUGURI KG 10*11.009, TAITEI DE CASA BUC 10*3.670, MERE KG 22*3.670
- Număr anunț
- DA28044014
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890 RON
- Valoare atribuită
- 890 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.