Atribuită Cumpărare directă

COT PE Q20*1/2 FI 1*3.78RON MUFA ZN 1/2 1*2.52RON NIPLU ZN 1/2 1*1.68RON MUFA PE Q32*3/4 FE 5*4.62RON NIPLU ZN 1' 2*3.78RON TEU ZN 1'' 1*5.04RON COT ZN 1'' IE 2*4.62RON REDUCTIE 1''-3/4 2*2.94RON MUFA PE Q32*3/4 FI 4*4.62RON MUFA PE Q32*1'' FI 2*4.20RON MUFA PE Q32*3/4 FI 3*4.62RON MUFA PE Q32*3/4 FE 2*4.20RON C OT PE Q32*3/4 FI 3*5.46RON PRETURILE SUNT FARA TVA

Număr anunț
DA27973972
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44167300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124 RON
Valoare atribuită
124 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124 RON

din 124 RON estimat