Atribuită
Cumpărare directă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita achizitioneaza SPORYCIDE - CONCENTRAT DE NIVEL INALT PENTRU SUPRAFETE 5 L, potrivit motivatiilor din referatul nr.1814/07.05.2021, solicitate de asistent medical Dragoi Marioara, Avizat Contabil Sef – Sabo Mirel, Aprobat Director – Dunareanu Lucian.
- Număr anunț
- DA27915890
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- ROM K-DRAN SRL (CUI 16249416)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 847 RON
- Valoare atribuită
- 847 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.