Atribuită
Cumpărare directă
Specia buc pret valoare tva caragana pendula 4 135 540 48,6 cotoneaster dam coral beauty 4 121 484 43,56 picea glauca conica 4 140 560 50,4 ulmus glabra camperdownii 2 260 520 46,8 spirea cinerea grefshrim 10 22 220 19,8 weigela 5 22 110 9,9 juniperus miix curg 4L 6 33 198 17,82 prunus cerasifera woody 1 150 150 13,5 eunimus japonicus 10 17 170 15,3 thuja piramidalis aurea 125/150 5 71 355 31,95 juniperus pon pon 3 170 510 45,9 betula pendula youngii 2 260 520 46,8 eunimus for emerald 2 116 232 20,88 magnolia soulangena 2 215 430 38,7 prunuscerasifera yashino 3 196 588 52,92 Total 5587 502,83 Total general 6089,83
- Număr anunț
- DA27960581
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- IKA PLANT SRL (CUI 22261988)
- Cod CPV
- 03452000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,59 RON
- Valoare atribuită
- 5,59 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.