Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale: realizare tencuieli interioare, montare gresie si , montare usa metalica, instalatie electrica, dotari, conform caiet de sarcini nr 3862880/22.04.2021 - ADV1210120/23.04.2021

Număr anunț
DA27989710
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
Furnizor / câștigător
ŞTEF MONTAJ ECHIPAMENTE SRL (CUI 34752130)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,76 RON
Valoare atribuită
133,76 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,76 RON

din 133,76 RON estimat