Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile includ: - spalat exterior( cu apa si spuma): 25 lei ; - aspirat si curatat interior: 25 lei. Asiguram verificarea presiunii in pneuri, gratuit, la solicitarea clientului. Nu sunt platitor de TVA. Servicii estimate pentru urmatoarea AUTOUTILITARA SVSU : AUTOUTILITARA VW T5 - nr. CJ 99 SVU - 36 spalari interior / exterior
- Număr anunț
- DA28021421
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- SUCIU M CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30429455)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,80 RON
- Valoare atribuită
- 1,80 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.