Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanța in domenuiul achizițiilor publice pentru perioada 04.05-31.05.2021.Ofertantul va presta serviciile oferite care vor cuprinde: • Consultantă în aplicarea și finalizarea procedurilor de atribuire; • Indeplinirea obligatiilor referitoare la publicitate, astfel cum sunt prevazute de lege; • Aplicarea si respectarea legislatiei in vigoare privind procedurile achizitiilor publice. • Publicarea de anunturi de publicitate; • Intocmirea de procese verbale selectare oferte castigatoare in urma atribuirii contractelor de achizitie publica prin anunturi de publicitate; • Elaborarea documentelor / documentaţiilor necesare parcurgerii etapelor procesului de achiziţie publică; • Consiliere în vederea întocmirii Programului Anual al Achiziţiilor Publice; • Consiliere pentru alegerea procedurii de atribuire optime, dintre cele prevăzute de Legea 98/2016 şi realizarea „calendarului” procedurii; • Încărcarea în SEAP a tuturor documentelor solicitate de sistem, în raport cu specificul achizițiilor; • Întocmirea pe baza documentației tehnico-economice pusă la dispoziție de către autoritatea contractantă; • Întocmirea caietelor de sarcini, în cazul achizițiilor de servicii și produse, pe baza necesităților transmise de către autoritatea contractantă; • Întocmirea și transmiterea solicitărilor de oferte către agenți economici care au în obiectul de activitate aceleași lucrări/servicii/produse care urmează a fi achiziționate, selectați în urma analizei pieții; • Întocmire
- Număr anunț
- DA27883968
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- TAMUS EXPERT CONSULTING SRL (CUI 37157943)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,80 RON
- Valoare atribuită
- 9,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.