Atribuită Cumpărare directă

Bilant termoenergetic pe conturul instalatiilor de producere, transport, distributie si furnizare a energiei termice administrate de CMTEB S.A. pentru anul 2020, conform Ghidului de elaborare a auditurilor energetice aprobat de Autoritatea nationala de Reglementare in domeniul Energiei prin Decizia 2123/23.09.2014

Număr anunț
DA28074155
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
EMP UTILITY SRL (CUI 34416202)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat