Atribuită
Cumpărare directă
Lavete universale 7buc*2.52lei=17.65lei Prosop experto 100buc*14.2lei=1428.57lei Clor ACE 2L 25buc*9.24lei=231.09lei Bref WC 120buc*5.04lei=605.04lei Sapun lichid 20buc*5.04lei=100.84lei Rivex gresie 5L 4buc*35.29lei=141.18lei Galeata 15L cu stropitoar 5buc*15.97lei=79.83 Mop ecologic 20buc*3.36lei=67.23lei Maturi 10buc*11.76lei=117.65lei Coada matura 10buc*2.52lei=25.21lei
- Număr anunț
- DA28049119
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
- Furnizor / câștigător
- SOPON ESTERA I.I. (CUI 23436514)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,67 RON
- Valoare atribuită
- 2,67 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.