Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabiltare teren de sport acoperit cu gazon artificial multisport

Număr anunț
DA34464905
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Cod CPV
39293400-6 · Gazon artificial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.784.910 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
14.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.784.910 RON