Atribuită Cumpărare directă

Caminul pentru Persoane Varstnice Resita achizitioneaza produse alimentare potrivit motivatiilor din referatul nr.1730/28.04.2021, solicitate de Jurma Suvagau Maria A., Avizat Contabil Sef – Sabo Mirel, Aprobat Director – Dunareanu Lucian.

Număr anunț
DA28077173
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI 15787832)
Cod CPV
15331130-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987 RON
Valoare atribuită
987 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987 RON

din 987 RON estimat